Kuchařky Apetit Vína Apetit
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Máte chuť zažít víc?

Poznejte blogery, stavte se ve Foodtrucku a vyhrajte parní troubu!
7. 4. 2017 | Autor: Komerční prezentace

Bez fantazie, kreativity a touhy experimentovat by v kuchyni byla nuda. Zkuste proměnit přípravu jídla v zábavu, zapojte své blízké a užívejte si společné chvíle. Když se vaří s láskou, na výsledku je to vždy poznat. Společnost Electrolux vám v duchu své nové kampaně „Chuť zažít víc“ přináší čerstvou porci lahodných chutí a svěží inspirace. Co pro příznivce dobrého jídla chystá? Recepty a tipy od známých food blogerů, Foodtruck plný dobrot i soutěž o zajímavé ceny. #chutzazitvic #makelifedelicious #electrolux

Exkurze do světa i kuchyně food blogerů

Čerpáte nápadité recepty nebo gurmánské rady a tipy z food blogů? Nebo se do internetových zápisníků plných lákavého jídla chodíte především kochat lákavými fotkami? Pokud ano, máme pro vás dobrou zprávu! Budete mít možnost nahlédnout do zákulisí tří blogů a blíže se seznámit s jejich pěti autory. Že vám nesedí počty? Máte pravdu, ve dvou případech se totiž jedná o blogující partnerskou dvojici.

Koho tedy blíže poznáte? Terezu, která své recepty, zážitky z cest a další kulinářská dobrodružství zaznamenává do virtuálního zápisníku FoodLover. Dále Mariku s Jirkou, kteří společně vytvářejí Kitchen story. Tito manželé v kuchyni, jak si sami říkají, jsou důkazem toho, že dobré jídlo si při troše snahy může užít opravdu každý. A nakonec Janu se Štěpánem, autory blogu Slepičárna-blog. Baví je česká i středomořská kuchyně a největší radost jim udělá jídlo, které pro ně připraví jejich dvě dcery.

Stavte se ve Foodtrucku, uvaří pro vás Jirka Hilgart

Electrolux Foodtruck, který je vždy plný lahodných čerstvých surovin, se i letos vydal na výpravu s mnoha zastávkami v České republice i na Slovensku. Sledujte jeho trasu, třeba se chystá i do vašeho města. Ve Foodtrucku se na vás těší náš kuchař Jirka Hilgart, někdejší finalista soutěže Masterchef Česko. Jirka pro vás za pomoci multifunkční parní trouby připraví vynikající degustační menu, které vás přesvědčí, že nastal čas přivítat páru i ve vaší kuchyni!

Pára je budoucnost

Co je na přípravě jídla v páře tak mimořádného? Pára dodá pokrmům lahodnou chuť a zvýrazní jejich přirozenou strukturu a barvu. Jde o zdravý a šetrný způsob přípravy jídla, který zachová v jednotlivých surovinách vitamíny a další živiny. Multifunkční parní trouby Electrolux navíc umí péct, vařit i grilovat, a tak šetří čas a zastoupí hned několik spotřebičů.

Hodila by se šikovná parní trouba i do vaší domácnosti? Nezapomeňte sledovat seriál z kuchyně Electrolux, který vám trouby představí podrobněji. Nebo se zastavte ve Foodtrucku – uvidíte Jirku Hilgarta v akci a budete moci otestovat menu z parní trouby otestovat na vlastní chuťové pohárky a odnést si domů kuchařku s nejoblíbenějšími recepty. Pokud vás jídlo z páry okouzlí, dostanete šanci vyhrát multifunkční parní troubu a další hodnotné ceny.

Související

Zasoutěžte si o fantastický kurz vaření v multifunkční parní troubě!

Využití páry k vaření, pečení a grilování je novým aktuálním gastronomickým trendem, který jde ruku v ruce se zdravým...

Jahodový kynutý koláč podle Slepičárna blog

Málokterý pár si společné chvíle v kuchyni užívá tak jako Jana a Štěpán. Blog Slepičárna založili v roce 2015 jako...

Přidat komentář