Kuchařky Apetit Vína Apetit
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo

SOUTĚŽ o nejlepší cheesecake

Ve spolupráci se značkou Philadelphia jsme se rozhodli najít recept na ten nejlepší a nejkrásnější cheesecake na světě! Připravujete ho právě vy?

Zdravě, chutně a hravě. Zkusíte to s Albertem?

Kvalitní, čerstvé, chutné a zdravé. I tak lze nahlížet na jídlo, a Albert to chce svým zákazníkům inspirativním způsobem ukázat. Chce být pomocníkem při výběru surovin i inspirací při jejich kombinaci. A proč to? Protože stojí za to jíst lépe.

Hlasujte v anketě o nejoblíbenější Hotel roku 2018

Jen několik dní zbývá do konce hlasování v rámci 7. ročníku udílení cen Hotel roku 2018 – Czech Hotel Awards.

Registrace na 8. Apetit piknik jsou v plném proudu!

Stejně jako v předchozích letech hledáme nové talenty, neokoukané podniky a budoucí gastronomické hvězdy! Pošlete nám svou přihlášku ještě dnes!

Upečte si bezlepkového beránka či mazanec!

Chcete se naučit vařit a péct bez klasické mouky, mléka a případně i bez vajec? Pak se rozhodně přihlašte do jednoho z kurzů autorky kuchařek Radky Vrzalové! Ty startují už na konci února. Zaměřují se nejen na specialní velikonoční delikatesy, ale i na klasické pečivo.

České biopotraviny na mezinárodním veletrhu

Na letošním ročníku veletrhu BIOFACH, který proběhne ve dnech 14. až 17. února 2018 na výstavišti v německém Norimberku, odprezentuje své novinky z biobranže přes 3000 vystavovatelů.

Jak romanticky oslavit svátek všech zamilovaných?

14. února se slaví den svatého Valentýna. To je přímo dokonalá příležitost k romantickým gestům. Pokud i vy chcete své vyvolené nebo vyvolenému zpestřit tento den, inspirovat se můžete některým z našich valentýnských tipů.

Příběh čerstvé ricotty

Jak pod rukama opravdového mistra vzniká tento delikátní sýr? Byli jsme u toho!

Teplý salát s lososem, čočkou a kadeřávkem

Není salát jako salát! Tenhle nejen zahřeje a zasytí, ale doslova vás nabije novou energií! Nutriční specialisté Marks & Spencer ho pro vás sestavili tak, aby byl vyvážený, plný živin a především lahodný.

Známe Vinařství roku 2017!

Vítězem osmého ročníku soutěže se stalo VÍNO J. STÁVEK. Gratulujeme!

Zkuste to zdravě, chutně a hravě s Albertem

Dali jste si novoroční předsevzetí? Nejste sami. Obchody Albert si předsevzaly pomoci zákazníkům naskočit na dráhu zdravého životního stylu.

Začal IX. ročník gastronomického festivalu Grand Restaurant Festival!

V pondělí 15. 1. se ve francouzské restauraci Art Noveau v Obecním domě odehrálo zahájení IX. ročníku úspěšného Grand Restaurant Festivalu, který bude až do 28. 2. probíhat po celé České republice.

Zimní svátek všech milovníků vynikajícího jídla je tu!

Od 15. 1. do 28. 2. 2018 bude probíhat již IX. ročník úspěšného Grand Restaurant Festivalu, který se koná v 89 luxusních restauracích po celé České republice, které znáte z prestižního Maurerova výběru Grand Restaurant.

NOVÝ ROK VE ZDRAVÉM STYLU S POTRAVINAMI M&S

Nový rok je příležitostí pro nové začátky. Dopřejme proto našemu tělu jen to nejlepší a zařaďme na jídelníček více zdravých jídel. Odměnou nám budou nejen výborné chutě, ale také dobrý pocit z lepší kondice, spousty energie a štíhlé postavy.

Gastronomické trendy roku 2018

Po čem bude v restauracích i v kuchyních největší poptávka?

10 potravin, díky kterým posílíte imunitní systém

Pokud hledáte způsob, jak v období nachlazení a chřipek posílit svůj imunitní systém, dříve než na doplňky stravy se zaměřte na jídelníček sám o sobě. Naplánujte si jídlo tak, abyste do něj dostali co nejvíce následujících potravin.

Snoubení jídla s vínem není věda, stačí si osvojit pár pravidel

Tradiční česká štědrovečerní večeře není jen o jídle. Víte, jaké nápoje se hodí k jednotlivým pokrmům?

Mistrovství v přípravě bramborového salátu vyhrál tradiční recept

Nejlepší bramborový salát v České republice sestává z tradičního receptu.

Restaurací roku se stala olomoucká Entrée!

Známe TOP 10 restaurací České Republiky! Které podniky letos uspěly v tradiční anketě Maurerův výběr Grand Restaurant?

Vánoce jsou za rohem, víte, kdy začít s přípravami?

Základem štědrovečerní večeře není jen kapr a polévka, ale také slavnostně prostřený stůl. Ten dokáže vyzdvihnout výjimečnost okamžiku a navodit správnou sváteční atmosféru. Nechte se inspirovat pár jednoduchými tipy a vykouzlete si tradiční vánoční stolování, jaké připravovaly naše babičky.

Stránky